21 Eylül 2014 Pazar

Palladium AVM – Balondan Masal DiyarıHaftasonu çocuklarla ne mi yapsak diyorsunuz. İşte İstanbul'da yaşayanlar için bir öneri.

On Binlerce Balondan Yapılan Dev “Alice Harikalar Diyarı” Palladium AVM Ataşehir’de, masal dünyasının kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Dünyada ilk kez; balon katlama tekniği kullanılarak, dünyaca ünlü Airigami ekibi tarafından yapılan Alice Harikalar Diyarı’nda on binlerce balon bir araya gelerek, Alice’in masalsı dünyasını oluşturdu. Dev ağaçlardan mantarlara, bulutlardan böceklere kadar masalın önemli karakterlerinin bir araya geldiği çalışmada, başta çocuklar olmak üzere tüm ziyaretçiler benzersiz bir deneyim yaşayacak. Bu masalsı diyar farklı aktivite ve yarışmalarla da renklenecek. Atölye çalışmalarında çocuklar, airfolding sanatçılarından balon kullanarak eğlenceli nesneler yapmayı öğrenecek. Ayrıca etkinlik süresince devam edecek yarışmada da diyarın kuruluşunda toplam kaç balon kullanıldığını en yakın tahmin edenler sürpriz armağanlar kazanacak. Balonların patlatılmasıyla sonlanacak etkinlikte de ziyaretçiler, balonları patlattıkça hediyeler kazanacak.
Masalseverler için Alice’in macera dolu dünyasının kapıları 13-21 Eylül tarihleri arasında, Palladium Ataşehir’de açık olacak. Yaş bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
Mekan: Palladium AVM
 


 

1 yorum:

  1. Ah, biliyorum benim yaşım uymaz ama :)) kaçırmamak lazım bu şöleni, gidip görmeli..

    YanıtlaSil