Sevgililerimle geçen bir gün :)


En nihayetinde bir sevgililer günü geldi hatta bir kaç saat sonra bitiyor. Artık eskisi gibi romantik yemekler falan olmasada çocuklarla geçirilen bugünün ayrı bir zevki varmış. Her ne kadar deliye hergün bayram misali her günümüz böyle desekte, bu sene bir şeyler yapamamayı kendime yediremedim. Eh bu sene 2 çocuğun katkılarıyla hazırlığımı 3 gün gizli gizli yaptım. Malum eşimin görmemesi için sadece çocukların öğlen uykusunda işten güçten arta kalan 1 saatte salı günü kurabiyeler, çarşamba günü cupcakeler bugünde dekorasyon aşamaları için uğraştım. Arada çocuklar uyanıp işler sarpa sarsada yinede akşam üstü herşey hazırdı. Kurabiyelerimin şimdiye kadar bunun 10 katı daha güzellerini yapıyordum şimdiye kadar hiç böyle kötü süslememiştim ama  olsun lezzetleri harika oldu.


Salı günü kurabiyelerimi yaparken Edizimede trenli kurabiyeler yaptım o gün yedi bitirdi bile :)

Çarşamba günü minik cupcakeler için hazırlık aşaması

Bugün de daha önce sevgililer günü fikirleri adlı sayfamdaki şablonları kullanarak tema hazırladım.
http://tepehomegiller.blogspot.com/2013/01/sevgililer-gunu-fikirleri_24.html
Normal vazolarımı kullanmak istemedim bugün tam atacakken aklıma gelmesiyle çöpten kurtulan nar ekşisi şişesini bir güzel yıkayıp içine şablondan kestiğim kalpleri bir çubuğa yapıştırarak dekoratif masa süsü olarak kullandım. Ayrıca bu şablonlardan da cupcakeleri süslemek için kalıplar çıkarttım.
En nihayetinde tüketim çılgınlığına uğramadan kendi ellerimle hediyemi hazırlamış oldum.Bu da gün sonunda sevgililerimin bana aldığı çiçekler. Tüm yorgunluğum uçuverdi :)


Yorumlar

  1. Sende bu istek ve azim oldukca hergün ayrı guzel gecer...nice güzel günlere inşallah canım arkadaşım...

    YanıtlaSil
  2. Canım gözlerim doldu valla özledim sizleri gelinde sizlere daha iyisini yapayım ühüüü

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar