16 Şubat 2013 Cumartesi

Disney Live ! Mickey'nin müzik festivaliBu hafta sonu İstanbul'da olanlar için bir önerim var. Disney Live ! Mickey'nin müzik festivali Türkiyede'ki turnesini tamamladıktan sonra tekrar İstanbul'a döndü. 16-17 Şubat’ta Ülker Arena’da...
Kısmetse Edizle babası gösteriye gidecekler. Ben Emirimle kalacağım umarım babamız güzel fotolar çekerde onlarıda yayınlarız :)
Resmi sitesinde şöyle anlatılıyor.http://www.disneyturkiye.com.tr/disneylive/mickeyninmuzikfestivali/
Koreografisi Madonna’nın koreografı tarafından yapılan Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nde, Beyonce, C+C Music Factory, Baha Men gibi yabancı sanatçıların yanısıra; dünyada ilk defa Türkiye’den çok sevilen bir parça da gösteriye dahil oldu!

Mickey, Minnie, Donald ile Goofy, Ariel, Sebastian ile Ursula, Yasmin, Aladdin'le Cin, Woody, Buzz ve Jessie’nin de aralarında bulunduğu 25 yıldızdan fazla Disney yıldızının yer aldığı “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” sahne arkasındaki telaşı gösteren son derece eğlenceli bir video ile başlıyor. Arka plandaki curcuna sahneye taşarken, Mickey, Minnie, Donald ve Goofy sahneye çıkıyor. Seyirciler çok geçmeden Alaaddin, Yasemin ve Cin’le hip-hop ritimleri, baş döndüren akrobasi hareketleri, uçan halılar ve sihirli değişimlerle dolu bir dünyaya ortak oluyor. Gösteri boyunca denizin altında Ariel ve Sebastian ile buluşup reggae ritmine kapılan Woodie, Buzz ve Jessie’den rodeo tarzı boogie yapmayı öğreniyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder