31 Aralık 2015 Perşembe

Çamaşır Yıkamanın Keyifli Hali

Ev işleri arasında her hanımın farklı favorileri vardır. Mesela kimi ütü yapmayı sever , bazıları ise yemek yapmayı. Sevdiğiniz işlerin size verdiği keyif ise bambaşkadır ve terapik etkileri vardır. Başka dünyalara gider, hayaller kurar, güzel anları hatırlar, planlar yaparsınız.
Size harika bir haberimiz var. Artık bu keyfi size yaşatan favorileriniz arasına çamaşırı da ekleyebilirsiniz :) Çünkü Rinso bunu mümkün kılıyor.
Rengarenk paketleri ile raflarda dururken bile enerjisini yansıtan Rinso, çamaşır yıkamayı kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor. Rinso’nun Kır Bahcesi (Yeşil), Çiçek Bahcesi (Pembe) ve Büyülü Bahçe (Mor) şişeli sıvı deterjanları hem beyaz hem de renklileriniz için tortu bırakmayan bir temizlik vaad ediyor.
Rinso’nun gerçek eğlencesi, yıkama sonrası çamaşır makineninizi açtığınız anda başlıyor. Öyle ki kapağı açtığınız anda tertemiz çamaşırlarınıza eşlik eden muhteşem çiçek kokuları tüm banyoya yayıyor. İşte o an, hissettiğiniz duygular tarif edilmez. Sanki bir anda sevdiğiniz bir melodi çalmaya başlıyor ve o koku sizi alıp bambaşka bir yerlere götürüyor.
Bu kokular o kadar kalıcı ki tertemiz çamaşırlarınızı asarken, kuruturken, ütülerken ve tabii ki giyerken makineyi açtığınız o andaki duygular size kendini hatırlatmaya devam ediyor. Rinso kalıcı bahar kokuları ile çamaşır yıkamayı keyfe dönüştürüyor.
Mutluluk ve keyif zaten anlık değil midir? Mühim olan o anlara hayatınızda yer açmak. İşte Rinso bunu mümkün kılıyor.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

25 Aralık 2015 Cuma

Çocuklar İçin Kolay Yeniyıl Temalı Kağıt RulolarKağıt rulolar çocuklar için en kolay ve birçok uygulama yolları olan aktivite malzemesidir. Üstelik her evde bulunur.  Şimdi bu rulolardan bir yeniyıl sahnesi yapmaya ne dersiniz? İşte bu sahneyi yapmanız için tek yapmanız gerekenler yeniyıl çıktısını almak, kesmek ve yapıştırmak. 
Gereken Malzemeler

  • Kağıt rulolar.
  • Yapıştırıcı
  • Makas
  • Yeniyıl kalıbı.Buradan temin edebilirsiniz.Tıklayınız 

  Yapımı

       Yazıcıdan aldığınız çıktınızı kesip rulonuzun etrafına yapıştırın işte bu kadar kolay.
Birde yeniyıl akşamı birbirinize vereceğiniz küçük oyuncaklar yada şekerlemeler için hediye kutusu yapalım.Yine ihtiyacınız olanlar kağıt ruloları, makas ve yapıştıcı tabiki. Kalıplar için aşağıdaki linklere tıklayınız.

Penguen 1

Penguen 2

Geyik

Kardan adam 1

Kardan adam 2

Noel baba