27 Mart 2015 Cuma

Çocuk Çerçevesinin GeridönüşümüBenden bir geridönüşüm hikayesi daha. Aslında pek bir teknik ayrıntı isteyen bir iş değil ama benim için çok önemli. Çünkü içinde Edize hamile kaldığımı öğrendiğimiz günün fotoğrafı var üstelik o gün bir 14 şubata rast gelmişse daha anlamlı bir fotoğraf olamaz bizim için değil mi? Ben öyle evlilik fotolarını evin o bu köşesinde sergilemeyi sevmem hiç bir zaman koymadım sanırım hiçbir zaman koymayacağım da. Mezuniyet ve düğün fotoları annemin evini süsler benimkileri değil.

Fazla duygusala bağlamadan hemen çerçeve hikayesine geçelim.


16 Mart 2015 Pazartesi

Stencıl İle Kitaplık YenilemeEvet beklenen gün geldi. Bu hurdaya dönmüş oldukça kötü durumda olan kitaplığı gören kendinyapcımız kitaplığın bu kötü durumunu hiç düşünmemiş çünkü ona bakarken gözünün önünde hayal ettiği bitmiş bir kitaplık görüntüsü olduğu için oldukça heyecanlanmış üstelik bu güzel kitaplık ona sadece 20  $'a mal olacak. 

13 Mart 2015 Cuma

Eski Kitaplık Yenileme


Herkese merhaba;

Çok yakında kitaplık yenileme projesiyle sizlerleyim. Merak etmeniz için işte size kitaplığın ilk hali . Beni takipte kalın :)

10 Mart 2015 Salı

Çeyiz Sandığı Boyama


                 Herkese merhabalar. Bugünkü anlatmak istediğim kendin yap projesi ise bir sandık projesi. Hepimizin evinde aslında şu sıralar daha çok annelerimizin evinde sıklıkla gördüğümüz bu çeyiz sandıklarının daha faydalı ve görsel olarak daha zengin nasıl kullanılabileceği hakkında.
               
                  Her yeni kendin yap projesi yapmaya başlayan kişi gibi öncelikle bu bildiğimiz kahverengi sandık beyaza boyanmış.(Ne yazık ki boyanmadan önceki resmi yok)